Untitled Document
ćwiczenia na terenie Galeri Dębickiej

W dniach 28-30 stycznia 2014 roku realizując miesięczny plan doskonalenia zawodowego strażaków  JRG  PSP w Dębicy odbyły się  ćwiczenia  na terenie Galerii Dębickiej w Dębicy. Ćwiczony był epizod,  który zakładał pożar pomieszczenia butiku na  I piętrze, z zadymieniem kondygnacji i ewakuacją osób przebywających w galerii. W ćwiczeniach brało udział 4 zastępy z JRG 1 i 2 w Dębicy.

więcej zdjęć w galerii zakładka " pokazy, ćwiczenia"

Posted on 04 Feb 2014 by PSP Dębica
ćwiczenia na terenie Kopalni Gazu Ziemnego „Pilzno"
W dniach 23-25  września 2013 roku  na terenie Kopalni Gazu Ziemnego „Pilzno” w Parkoszu  odbyły się comiesięczne ćwiczenia na obiekcie, w których wzięły udział zastępy z JRG 1 i JRG 2. Tematem ćwiczeń było prowadzenie  działań ratowniczo-gaśniczych podczas awarii na węzłach redukcyjno-pomiarowych.
więcej zdjęć w galerii zakładka " pokazy, ćwiczenia"
Posted on 25 Sep 2013 by PSP Dębica
strażacy czytają dzieciom
Strażacy KP PSP w Dębicy na zaproszenie Publicznego Przedszkola w Przyborowie spotkali się z  przedszkolakami, zapoznając ich z charakterem pracy strażaków, zorganizowali pokaz sprzętu i czytając bajkę „ Jak Wojtek został strażakiem” włączyli się w  akcję  „Cała Polska czyta dzieciom” .
 więcej zdjęć w galerii – zakładka "pokazy” 
Posted on 21 May 2013 by PSP Dębica
ćwiczenia Starostwo Powiatowe w Dębicy
W dniu 24 kwietnia 2013 roku realizując miesięczny plan doskonalenia zawodowego strażaków  JRG  PSP w Dębicy strażacy ćwiczyli na terenie Starostwa Powiatowego w Dębicy. Ćwiczony był epizod,  który zakładał pożar pomieszczenia na IV piętrze, z zadymieniem kondygnacji i ewakuacją osób przebywających w budynku. W ćwiczeniach brało udział 4 zastępy z JRG 1 i 2 w Dębicy.

więcej zdjęć w galerii zakładka " pokazy, ćwiczenia"
Posted on 25 Apr 2013 by PSP Dębica